LTST-C190KRKT – 18-180mcd Kırmızı 0603
0,01179$
LED(1608) 0603 Kırmızı 18-180mcd 130° WATER CLEAR
1 adet stokta
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Paylaş
KategoriLedler
Minimum Sipariş Miktarı Yoktur.
| Üretici Firma | LITEON |
|---|---|
| Kılıf / Kasa | 603 (1608 Metric) |
| Renk | Kırmızı |
| İletim Akımı | 25mA |
| Test Akımı | 20mA |
| İletim Voltajı | 1.6-2.4 V |
| Işık Şiddeti | 18-180 mcd |
| Baskın Dalga Boyu | 631 nm |
| Görüş Açısı | 130 ° |
“LTST-C190KRKT – 18-180mcd Kırmızı 0603” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et


Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.