HL-PST-1608H203BC – 100mcd Mavi 0603
0,01387$
LED(1608) 0603 Mavi 100mcd 120° WATER CLEAR
80 adet stokta
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Paylaş
KategoriLedler
Minimum Sipariş Miktarı Yoktur.
| Üretici Firma | HONGLITRONIC |
|---|---|
| Kılıf / Kasa | 603 (1608 Metric) |
| Renk | Mavi |
| İletim Akımı | 20mA |
| Test Akımı | 10mA |
| İletim Voltajı | 2.7-3.3 V |
| Işık Şiddeti | 100mcd |
| Baskın Dalga Boyu | 464-474 nm |
| Görüş Açısı | 120 ° |
“HL-PST-1608H203BC – 100mcd Mavi 0603” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.