LTST-C190KFKT-5A – 112mcd Turuncu 0603
0,01256$
LED(1608) 0603 Turuncu 112mcd 130° WATER CLEAR
1 adet stokta
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Paylaş
KategoriLedler
Minimum Sipariş Miktarı Yoktur.
| Üretici Firma | LITEON |
|---|---|
| Kılıf / Kasa | 603 (1608 Metric) |
| Renk | Turuncu |
| İletim Akımı | 30mA |
| Test Akımı | 5mA |
| İletim Voltajı | 2-2.4 V |
| Işık Şiddeti | 112mcd |
| Baskın Dalga Boyu | 605 nm |
| Görüş Açısı | 130 ° |
“LTST-C190KFKT-5A – 112mcd Turuncu 0603” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.