LTST-C191KSKT – 28-180mcd
0,01250$
LED(1608) 0603 Sarı 28-180mcd 130° WATER CLEAR
190 adet stokta
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Paylaş
KategoriLedler
Minimum Sipariş Miktarı Yoktur.
| Üretici Firma | LITEON |
|---|---|
| Kılıf / Kasa | 603 (1608 Metric) |
| Renk | Sarı |
| İletim Akımı | 30mA |
| Test Akımı | 20mA |
| İletim Voltajı | 1.8-2.4 V |
| Işık Şiddeti | 28-180 mcd |
| Baskın Dalga Boyu | 584-597 nm |
| Görüş Açısı | 130 ° |
“LTST-C191KSKT – 28-180mcd” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.